Smartapps proposes the following services

HİZMETLER

Smartapps ekibinin çok yönlü çalışmaları mobil ve web projeleri için strateji, tasarım ve geliştirme alanlarında ihtiyaçlarınızı uzman bir şekilde karşılar. Tam proje anlaşmalarından alakart hizmetlere kadar müşterilerimizin mümkün olan en iyi projeleri piyasaya sürmesine yardımcı oluyoruz. Ünlü stratejilerimiz ve planlama ekibimiz dünya standartlarında markalaşma ve dijital tasarım uzmanlarımızla birlikte çalışmaktadır. Birinci sınıf geliştiricilerin kusursuz kodlarla hayata geçirdikleri tasarımlar üretiyoruz.

Markalaşma

Bir logo oluşturduğumuzda, sadece bir kimlik yaratmıyoruz tamamen yeni bir lisan yaratıyoruz.

Öncelikle özelliklerinizi özümseyerek taslak kavramlar yaratıyoruz. Bunlardan en iyisini seçiyor ve daha ileriye götürmek için geliştirmeye devam ediyoruz. Sizlerle sıkı bir inceleme yaptıktan sonra, seçenekleri tek bir konsepte indirgiyoruz. Ve markanız mükemmelleşinceye kadar geliştiriyoruz.

Kullanıcı Deneyimi

Ekranda hangi unsurlara ihtiyacınız olduğunu bilmek kolaydır. Onları sunmak ustalık isteyen kısımdır.

Çağrılarınıza mükemmel karşılık veren ve tamamen olması gerektiği gibi hissettiren bir uygulama gördünüz mü? Bu uzman bir kullanıcı arayüzünün işaretidir. Kullanıcı deneyimi aşamasının sonunda, uygulamanızı blueprinti (planları) ile size sunacağız.

Kullanıcı Arayüzü

Genel çerçeve ve planlamalar oluşturulduktan sonra, kullanıcı arayüzünü formüle ediyoruz. Kullanıcı arayüzü, tam teşekküllü bir kimlik oluşturmak için markanızın dilini genişletmektedir.

Oluşturma sürecimize başlamak için planlardan anahtar ekranları seçiyoruz. Kullanıcı arayüzü tamamlandıktan sonra, çoğu geliştirici geliştirme alanına geçecektir. Ama Smartapps'ta, size özel dokunuşlarla parlatma zamanıdır.

Bize Özel

Uygulamanız kullanıcı arayüzleri ve kullanıcı deneyimi sırasında canlanır, ancak cila turumuz sihrin gerçekleştiği yerdir. Smartapps’in imzası olacak ekstra küçük dokunuşlar ekliyoruz.

Şu an bulunduğunuz bu sitenin son zamanlarda ziyaret ettiğiniz diğer sitelere göre biraz daha çekici olduğuna dikkat edin. Mükemmel animasyonlar, geçişler ve bir uygulamayı Smartapps uygulaması yapan özel dokunuşlar ekledik.

SÜREÇ VE ANLATIM

1 2 3 4

Strateji

Tam anlamıyla ortaya çıkan projelerden tek cümleyle konuşulmuş işlere kadar, ekibimiz Smartapps’in kapısından gelen her projeyi stres testinden geçiriyor. Fikrinizin neden mantıklı geldiğini, neden başarılı olacağını, neden birinin umursayacağını bilmek istiyoruz. Uzman stratejistlerimizin varsayımlara meydan okuyacağı ve iş planlarını elden geçireceği yer burasıdır.

Müşterilerimizle el ele çalışarak, ilk konseptinizi ele alıyoruz ve bunu Smartapps ekibinin mobil, Startup'lar, işe yarayanlar ve işe yaramayanlar hakkında bildiği her şeyle birleştiriyoruz. Fikirleri gerçek ürünlere dönüştürüyoruz.

Genel bir yönden hepimiz hemfikir olduğumuzda, Smartapps’in ekibi tüm detayları ortaya koyuyor. Bu sürecin en büyük yararlarından biri, stratejideki dakikaların bir saate, tasarımda birkaç saate, geliştirilmesinde ise nerdeyse haftalara hatta günlere dönüşmesidir.

Verilebilir Özellik Seti

Özellik seti, projenizin en önemli parçasıdır. Uygulamanızın nasıl çalışacağına dair basitçe anlatılmış Türkçe yazılı kılavuzdur. Tasarımcılarımızın tasarımları bulmak için kullandıkları şey budur ve geliştiricilerimiz kodlama için bir kılavuz olarak kullanırlar. Tüm adımların atılmasının temelidir.

Branding & Design

There are numerous reasons why we’ve had multiple apps featured in app store. Probably one of the biggest is the solid design behind everything we do. In a crowded marketplace, the perfect design will help your product stand out. It’s the first touchpoint you’ll have with users, and it’s important to make it count.

Our diverse group of designers are united by their passion for good design and high-end aesthetic. The ever-so-talented Rob Palmer leads our design team and he ensures that no matter who designs a particular screen, icon, or logo, it always looks and feels like it came from Smartapps.

The functionality of your app and how solidly it’s coded is critical. But when it comes to first impressions, it’s all about design. The look and feel of your app will set the tone for everything else. Our team is deeply experienced and well-trained, with each designer balancing illustrative creativity with a deep understanding of app layout.

Development & Launch

Development isn’t just about writing code. The very first step in developing a perfect app is figuring out its architecture. We loop in our lead architect and a team of senior developers to pick the perfect technology stack for your product.

When it’s time for development to actually start, we assign specialists that match with the technologies selected during the architecture phase. Our agile-based development runs in two-week sprints that result in a new, incremental build at the end of each fortnight, allowing you to regularly review and assess what we’re building.

Incremental quality assurance analysis means that there are no surprises at the end. And once the app is ready for the public, we launch it to the store and your website goes live. Our team does everything from making sure your desired app name is available in the store to ensuring every app gets through Apple’s notoriously fickle acceptance process.

Marketing

Launching an app is no easy feat. But getting your app to the store is just the only half the battle. When it comes to marketing, there is no one-size-fits-all solution. And so Smartapps has built a robust network of in-house and partner marketing experts.

Getting Expert Help

While your app is in development, we will sit down with you to assess the marketing goals and opportunities for your app, then introduce you to our hand picked roster of experts. From press coverage to explainer videos, we’ve got you covered.

Getting Noticed By Apple

We have relationships with Apple and we know how they think. If there’s any way to get your app featured in the App Store, we’ll find it.

Maintenance

We offer maintenance packages that cover everything from the occasional checkup all the way up to ongoing feature expansions and whole new versions.

And when it makes sense to bring on your own team to take over the app, we can help. We’ll even put your potential hires through the same rigorous evaluation we created for our own team.